Брошнів-Осадська ОТГ отримає соціальне таксі для людей з інвалідністю

Брошнів-Осадська ОТГ отримає соціальне таксі для людей з інвалідністю. брошнів-осада, отг, перевезення, соціальне таксі, інвалідність, vehicle, bus, land vehicle, train. A person sitting at a train station

Брошнів-Осадська ОТГ отримає соціальне таксі для людей з інвалідністю. брошнів-осада, отг, перевезення, соціальне таксі, інвалідність

На прохання голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва за сприяння Народного депутата України Анатолія Диріва служба ,,Соціальне таксі” Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади буде забезпечена спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

«Відрадно, що наша громада серед тих, хто отримає таку важливу соціальну допомогу, адже тоді люди з обмеженими функціональними можливостями стануть мобільнішими. Наше завдання, зробити усе можливе, щоб соціальні послуги та соціальне обслуговування жителів нашої громади, які потребують підтримки і допомоги, стали доступнішими», – наголошує Назарій Іванів.

У Брошнів-Осадській ОТГ із 76 осіб з інвалідністю, 26 – мають проблеми із опорно-руховим апаратом. Саме ці люди з обмеженими функціональними можливостями зможуть скористатися послугами соціального таксі.

Селищною радою попередньо були підготовлені та надіслані документи для розгляду відповідно до вимог Міністерства. Із 60 заявок обрано 28. Наша об’єднана громада серед претендентів на отримання спеціально обладнаного автомобіля для осіб з інвалідністю. Наказом Міністерства соціальної політики № 1022 17.07.2018р. підтверджено, що Брошнів-Осадська ОТГ отримає такий спеціально пристосований автомобіль.

Шепіда Марія

Брошнів-Осадська ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*