Львівські реабілітологи допомогли 12-річній пацієнтці з ДЦП самотужки керувати своїм візком

Львівські реабілітологи допомогли 12-річній пацієнтці з ДЦП самотужки керувати своїм візком. дцп, львів, допомога, лікарня охматдит, реабілітолог

Львівські реабілітологи допомогли 12-річній пацієнтці з ДЦП самотужки керувати своїм візком. дцп, львів, допомога, лікарня охматдит, реабілітологФото: Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”

У Львові реабілітологи за один курс лікування допомогти 12-річній пацієнтці із церебральним паралічем четвертого рівня. До того дівчинка не могла самотужки керувати кріслом колісним, на якому пересувалась, та пересідати на ліжко.

Про це повідомили у центрі дитячої медицини лікарні «Охматдит», інформує ІА «Дивись.info».

Пацієнтка разом із рідними приїхала з Херсону Дівчинка хотіла навчитися управляти своїм візком, вміти самостійно пересідати із візка на ліжко та удосконалити навички одягання (защіпання гудзиків і т.д) а також навчитися пояснювати друзям, чому вона не ходить. Із таким запитом і звернулася до Клініки реабілітації дітей нашого Центру.

«Реабілітація — це не завжди про значний функціональний прогрес і не про одужання від складної недуги. Часто це про адаптацію навколишнього середовища до потреб людини з інвалідністю, забезпечення життєдіяльності за допомогою адаптативного обладнання та допомога у вирішенні соціальних питань», — пояснює завідувачка Клініки реабілітації дітей Оксана Гдиря

В процесі реабілітації у пацієнтки збільшилися сили м’язів рук, аби вона могла самостійно пересідати, покращилася дрібна моторика. Також фахівці помітили, що візок у дівчини завеликий для її віку, тож підібрали необхідне крісло по усіх параметрах. За один курс реабілітації команда реабілітологів з дівчинкою змогли досягти поставлених цілей.

Мар’яна Коваленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*