Львівський центр Джерело отримав офіційне членство у Європейській асоціації з надання послуг людям з інвалідністю

Львівський центр Джерело отримав офіційне членство у Європейській асоціації з надання послуг людям з інвалідністю. easpd, європейська асоціація, львів, центр джерело, інвалідність

Львівський центр Джерело отримав офіційне членство у Європейській асоціації з надання послуг людям з інвалідністю. easpd, європейська асоціація, львів, центр джерело, інвалідність

Генеральна асамблея офіційно затвердила членство центру Джерело у Європейській асоціації з надання послуг особам з інвалідністю. Джерело стало першим і поки єдиним з України членом EASPD, офіс якої розміщений у Брюсселі.

«Це членство – це велика відповідальність та багато праці! Будемо брати участь у форумах та тематичних групах з колегами-учасниками з усієї Європи, обмінюватись практиками у різних сферах послуг для осіб з інвалідністю – освіти, працевлаштування, раннього втручання, підтриманого проживання, мистецтва, культури та інклюзивного життя загалом. Це нові можливості реалізації проєктів за підтримки асоціації та участь у роботі асамблеї асоціації. Рухаємось далі з новими можливостями та планами!», – зазначила Зореслава Люльчак, керівниця центру Джерело.

Нагадаємо, центр Джерело надає реабілітаційні послуги для дітей і молоді з інвалідністю та дітей з групи ризику, формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним центром на регіональному та національному рівнях.

За 29 років роботи Джерела, допомогу отримали понад 7500 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Центр фінансується з комунального бюджету міста Львова та за рахунок благодійних надходжень.

Більше інформації про центр «Джерело» — http://www.dzherelocentre.org.ua/

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*