У Подільському районі створять Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю

У Подільському районі створять Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, сесія, соціальна послуга, інвалідність

У Подільському районі створять Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, сесія, соціальна послуга, інвалідність

З метою комплексного підходу та здійснення реабілітаційних заходів у Подільському районі створять Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю.

Таке рішення прийняли 07 жовтня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 98 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, люди з інвалідністю потребують постійного соціального захисту, підтримки та допомоги. Існуюча мережа установ і закладів для людей з інвалідністю не може забезпечити надання необхідних послуг для всіх жителів Подільського району, тому прийнято рішення створити новий центр.

«Завданням центру буде створення комфортних умов для реалізації соціальної послуги денного догляду та медичного супроводу, а також надання реабілітаційних та педагогічних послуг спрямованих на розвиток і коригування порушення розвитку. Необхідно забезпечити дітей та людей з інвалідністю можливістю всебічного розвитку, активного соціального життя та ефективного інтегрування у суспільстві. Потрібно виховувати у них сталі навички з метою самообслуговування та адаптації в навколишньому середовищі», – зазначив Валентин Мондриївський.

Депутат додав, що концепція центру передбачає здійснення соціальної реабілітації максимально наближено до місця проживання, налагодження комунікації з районними органами охорони здоров’я та навчальними закладами, створення індивідуальних реабілітаційних програм для кожної людини, а також залучення батьків та інших членів сім’ї до участі у реабілітаційному процесі без ізоляції від суспільства.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*