Місія незламних: за чим українські бійці полетіли до США (ВІДЕО)

Місія незламних: за чим українські бійці полетіли до США (ВІДЕО). сша, військовий, поранення, протез, протезування

Місія незламних: за чим українські бійці полетіли до США. сша, військовий, поранення, протез, протезуванняМісія бійців з ампутованими кінцівками в Америці. Скриншот: kanaldom.tv

Важлива місія в Америці. Так про поїздку до США кажуть військові, які на війні втратили кінцівки. Аби повернутися на фронт їм необідні функціональні протези та реабілітація, за якими вони полетіли за океан. Чи вдалося домовитися про співпрацю з американськими фахівцями, дізнавайтеся у матеріалі “Ранку Вдома“.

Герой України, снайпер Нацгвардії з позивним “Фін” Дмитро Фінашин, строковик Андрій Собковський, сержант ЗСУ Данило Мельник. Всі вони пережили складні ампутації, але знайшли в собі сили продовжувати боротьбу на новому фронті.

Українські захисники з ампутованими кінцівками перетнули океан, щоб стати амбасадорами проєктів протезування. Власним прикладом вони хочуть показати, наскільки якісним може бути життя з інноваційними протезами.

Данило дивом вижив після вибуху під час оборони Київщини, витримав російський полон, але втратив ноги й кисть руки. Андрій вижив після ракетної атаки окупантів по військовій частині, але втратив обидві ноги. Дмитро врятувався після важкого поранення обох рук. Дві доби повз хащами до своїх. Пережив складну ампутацію.

“Більшість іноземців вражені мужністю українських воїнів, нашим характером та волею до перемоги. Вони також здивовані, що багато молодих хлопців воюють, отримують поранення. Американці зрозуміли, що треба допомагати Україні”, — розповів Герой України Дмитро Фінашин.

Протягом тижня своєї місії в США захисники України зустрічалися з американськими посадовцями та інвесторами а також шукали донати для протезування.

Зрештою, одна з організацій зголосилася провести безкоштовну реабілітацію і надати найсучасніші протези для перших двох українських бійців.

В майбутньому наші військові й українські волонтери планують продовжити роботу з пошуку донорів за кордоном. Адже нині, за даними благодійних організацій, близько півтори тисячі українців живе з ампутованими кінцівками.

Телеканал “Дом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*