Міжнародні змагання Warrior Games у Флориді скасували через COVID-19

Міжнародні змагання Warrior Games у Флориді скасували через COVID-19. warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, змагання

Міжнародні змагання Warrior Games у Флориді скасували через COVID-19. warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, змагання

Міжнародні змагання Warrior Games (Ігри воїнів)– 2021 в Орландо (штат Флорида, США) скасували через COVID-19.

Як передає Укрінформ, таке повідомлення розміщене на офіційній сторінці української команди Warrior Games у Фейсбуці.

“Таке рішення прийнято, зважаючи на складну ситуацію із COVID-19 у штаті Флорида та пріоритет здоров’я і безпеки військовослужбовців і всіх причетних до змагань”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українська збірна завершить навчально-тренувальний збір, який наразі триває в Олімпійському центрі «Конча Заспа», за планом – 22 серпня.

«Для нас збірна – це конкретні учасники бойових дій, ветерани, які реалізовують персональні спортивні плани. Хоча змагання відмінили, спортивна реабілітація ветеранів має продовжуватись. Нам прикро, що цьогорічні змагання скасовано, але наша робота триває, ми продовжимо підтримувати поранених ветеранів та військовослужбовців протягом усього процесу їх відновлення через спорт», – сказала національний координатор “Ігор воїнів” в Україні Оксана Горбач.

Як повідомляється, рішення про участь збірної в Іграх воїнів 2022 року буде ухвалене до кінця 2021 року.

Як повідомляв Укрінформ, Україна мала вперше взяти участь у міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games у США для ветеранів та військовослужбовців.

Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які дістали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цього року він мав проходити з 12 до 22 вересня в американському місті Орландо (штат Флорида).

Фото: warriorgames.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*