На Львівщині триває проєкт «Ліга нескорених» (ВІДЕО)

На Львівщині триває проєкт «Ліга нескорених» (ВІДЕО). львівщина, ветеран, військовий, проєкт ліга нескорених, інвалідність

На Львівщині триває проєкт «Ліга нескорених». львівщина, ветеран, військовий, проєкт ліга нескорених, інвалідністьНа Львівщині триває Проєкт «Ліга Нескорених»

Для військових, які отримали інвалідність, створюють умови для фізичної, ментальної реабілітації та активного дозвілля.

– Біля лікарні є спортивний майданчик. Граємо там у баскетбол, чудово проводимо час. А у футбол на одній нозі не пограєш… Та це поки що. Встановлять протез, буду грати й у футбол. –

Ділиться на відео Сергій Шорстюк, військовослужбовець 117 окремої бригади тероборони.

Сергій – мешканець с. Вороніж Шостинського району Сумської області. До повномасштабного вторгнення працював на місцевому підприємстві із виготовлення рамок та вуликів для пасічників.

На війну пішов добровольцем. У березні цього року отримав поранення під Бахмутом. Через болота його вчасно не вдалося евакуювати. Втратив ногу.

Після поранення – тривале лікування і реабілітація в Дніпрі, Києві та Чернівецькій області. У Superhumans Center на Львівщині Сергієві уже виготовили протез. Зараз чоловік вчиться жити з новою ногою. Готується випробувати себе у футболі.

Ветеран знає про багато можливостей, які сьогодні надають військовим з перекваліфікації. Часто задумується над тим чи зміг би знайти себе в ІТ, так як ще 15-ть років тому отримав неповну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні технології».

Завжди позитивний, ветеран не втрачає оптимізму та заряджає оточуючих людей своєю усмішкою.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, щоб у Сергія та його побратимів і посестер, які отримали інвалідність внаслідок війни, на Львівщині були умови не лише для лікування, а й для фізичної, ментальної реабілітації та активного дозвілля, стартував проєкт «Ліга нескорених».

«У межах проєкту в області вдосконалюють спортивні майданчики та створюють нові – щоб на них було зручно тренуватися людям з інвалідністю. Ветерани і ветеранки можуть займатися адаптованими видами спорту, брати участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Також створимо «Карту нескореного», яка буде перепусткою для ветеранів у партнерські приватні заклади спортивного профілю»,- розповів очільник області.

Зазначимо, що «Ліга Нескорених» – один із напрямів Концепції підтримки Захисників та Захисниць України, яку ми напрацювали у Львівській ОВА. Уся актуальна інформація про можливості для наших воїнів і ветеранів у різних сферах доступна за посиланням: https://loda.gov.ua/project/70266

Управління молоді та спорту

Львівська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*