На Львівщині відкрили сезон оздоровчих таборів для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

На Львівщині відкрили сезон оздоровчих таборів для людей з інвалідністю (ВІДЕО). львівщина, оздоровчий табір, травма хребта, інвалідний візок, інвалідність, floor, indoor, wall, wheelchair, person, wheel, bicycle, area, furniture. A person standing in a room

У Львівській області, серед карпатських полонин, відкрили сезон оздоровчих таборів для людей з інвалідністю. Учасники такого табору мають усталений розпорядок дня – три обов’язкові тренування, лекції і тренінги.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Карина працює інструктором в оздоровчому таборі для людей з інвалідністю уже шість років. Дівчина сама прикута до інвалідного візка, тому й вирішила допомагати іншим повірити в себе.

«Люди приїжджають сюди одними, а їдуть абсолютно іншими. Вони знаходять відповідь на свої питання саме тут, у таких людей, як ми», – розповіла інструктор Карина Погосян.

Основна мета інструкторів – навчити людей на візках самостійно долати перешкоди, з якими вони можуть зіткнутися у щоденному житті. Наприклад, переїжджати через бордюри.

«Тренерів є рівно стільки, скільки й учасників реабілітації. Це табір для активного відновлення людей, які пересуваються на інвалідних візках через травму хребта», – розповіла Наталія Рода, яка займається питаннями інвалідності.

У таборі побували уже більше 5 тисяч людей. Тепер тут діє програма для військових, які отримали травми на сході. Для усіх реабілітація – безкоштовна. Щоби потрапити на оздоровчий курс, необхідно заповнити анкету і надати медичні довідки.

«ЗІК»

Одна репліка к “На Львівщині відкрили сезон оздоровчих таборів для людей з інвалідністю (ВІДЕО)”

  1. Очень хочу еще приехать, ЕСЛИ возможно, как участник. Если нет – БЕЗУМНО хочу попасть как инструктор!
    P.S. Теперь это моя мечта там быть и учить других 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*