«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – інвалід з дитинства з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію (ВІДЕО)

«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – інвалід з дитинства з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію (ВІДЕО). віктор старущак, цахал, армія, відеозвернення, інвалід, tree, outdoor, grass, clothing, man, person, plant, sign, footwear. A man holding a sign posing for the camera

Віктор Старущак із містечка Козова, що на Тернопільщині, інвалід з дитинства – чоловік пересувається в інвалідному візку. Однак це не завадило йому отримати юридичну освіту та займати активну громадську позицію та вести активний спосіб життя.

Днями він записав відеозвернення до українців та Президента зокрема. Його Віктор Старущак опублікував на своїй сторінці у соцмережах. Він каже, що вже двічі приходив у військкомат і просився, щоб його взяли в армію, однак посадовці в погонах щоразу відмовляють – мовляв, непридатний для служби.

– Я не розумію, чим Україна відрізняється від Ізраїлю? Адже там в армії ЦАХАЛ інваліди служать, а в Україні не можуть, – сказав Віктор. – Не можу зрозуміти, чому.

PRESS-ЦЕНТР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*