На Волині вперше провели табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів

На Волині вперше провели табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів. інваспорт, волинь, табір, інвалід, інвалідність, person, clothing, wheelchair, group, man, transport, smile, human face, bicycle. A group of people sitting on a motorcycle

На Волині вперше провели табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів. інваспорт, волинь, табір, інвалід, інвалідність

Волинському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» вдалося вперше провести обласний табір фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів.

У період з 10 по 21 червня на базі Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» (село Гаївка, Шацького району) проходить обласний табір фізкультурно-спортивної реабілітації для інвалідів, повідомляє прес-служба центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

У таборі приймають участь 21 людина з особливими потребами, які мають порушення опорно-рухового апарату та з наслідками ДЦП, майже з усіх районів області. Спільно з персоналом санаторію та реабілітологами Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» була розроблена програма реабілітаційних заходів спрямована на відновлення фізичного і психологічного здоров’я учасників.

Розташування бази санаторію дозволяє сповна насолодитися мальовничими куточками Полісся і пройти необхідні оздоровчі процедури в медичному комплексі санаторію «Лісова пісня».

12 червня відбулося урочисте відкриття на якому були присутні заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк та в.о. директора Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» Руслана Дибель, які привітали учасників табору і побажали їм міцного здоров’я.

Особливо запам’ятався виступ народного ансамблю «Лісова пісня», який своєю творчістю надихнув всіх присутніх і створив зворушливу атмосферу в актовому залі санаторію.

У майбутньому заплановано подальше залучення учасників табору до занять видами спорту серед спортсменів з інвалідністю.

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*