“Найкраща реабілітація”: ветерани АТО повернулися з Марафону морської піхоти США (ВІДЕО)

“Найкраща реабілітація”: ветерани АТО повернулися з Марафону морської піхоти США (ВІДЕО). марафон морської піхоти, сша, ветеран ато, змагання, суспільство, person, outdoor, clothing, group, man, vehicle, people, car, human face, line. A group of people standing in front of a crowd

“Найкраща реабілітація”: ветерани АТО повернулися з Марафону морської піхоти США. марафон морської піхоти, сша, ветеран ато, змагання, суспільство43 Марафон морської піхоти США
Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Восьмеро армійців, ветеранів АТО, які 28-го жовтня взяли участь у 43-му Марафоні морської піхоти США – повернулися на Батьківщину. Вони подолали забіги у 10 км та 42 км, і привезли із собою вісім медалей.

“Команда українців, яка брала участь у марафоні, отримала величезний досвід. Вона, дійсно, привезла величезне емоційне сприйняття, підтвердження того, що в міжнародному суспільстві шанують українських воїнів, шанують захисників України. І хлопці привезли не просто медалі, вони привезли гордість від представлення нашої держави у Сполучених Штатах Америки”, – зазначив помічник Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Костянтин Вінніченко.

Під час брифінгу ветерани поділилися враженнями від змагань. Відзначають – відчували на собі чи не найбільшу підтримку від учасників з інших країн. Вояки пишаються, що вигуки “Слава Україні!” звучали гучніше за інші.

Один із учасників, ветеран АТО Олександр Попруженко, під час війни на сході втратив зір. Він довго проходив реабілітацію і цього року таки наважився бігти марафон. У Вашингтоні він подолав усі 42 км.

“Я наполегливо займався ці три місяці. Для себе поставив ціль, що можливо бути незрячим і показати гарні результати. В мене була основна мета вибігти за 4 години. Я пробіг за 3:59:59. Я просто кайфонув від цього марафону, це було так класно, неймовірно. Тому хлопці, все можливо”, – розповів Попруженко.

Україна на змаганнях була представлена вже втретє. Загалом цьогоріч участь взяли 20 тис. учасників із понад 60 країн світу. Головна мета марафону, за словами організаторів, – це спілкування та реабілітація військових. А також можливість повірити в себе, незважаючи на поранення і травми.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*