Оголошення учасників української команди на змаганнях United States Air Force Trials 2024 (ВІДЕО)

Оголошення учасників української команди на змаганнях United States Air Force Trials 2024 (ВІДЕО). united states air force trials, ветеран, змагання, команда, учасник

Оголошення учасників української команди на змаганнях United States Air Force Trials 2024. united states air force trials, ветеран, змагання, команда, учасник

Київ. 10 січня, 12:00 – у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбулася пресконференція на тему: “Оголошення складу української команди учасників змагань United States Air Force Trials 2024”.

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: Світлана Кашенець – заступниця міністра у справах ветеранів України; Ігор Крицак – менеджер-координатор змагань Повітряних сил США; Олена Яновська – головна тренерка команди учасників змагань Повітряних сил США; Іван Науменко – керівник департаменту стратегічних ініціатив «Повернись живим»; Анна Бєлорусова – операційна директорка Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»; Олександра Лохвицька – начальниця програмного відділу Українського Ветеранського Фонду.

Теми до обговорення:

  • Як відбувався відбір та змагання учасників?
  • Основні критерії при відборі.
  • Як Україні вдалося отримати запрошення до участі в Air Force Trials 2024?
  • Участь нашої команди – не про медалі, а про колосальний обмін досвідом.

Чому це цікаво?

United States Air Force Trials – змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців Повітряних сил та морської піхоти США – відбудуться у березні 2024 року у Лас-Вегасі (Штат Невада).

Україну на цих змаганнях представлятимуть 30 учасників. Їх відібрала спеціальна комісія за підсумками Всеукраїнських змагань з адаптивних видів спорту, які пройшли у середині грудня в Києві.

Підсумкові матеріали:

Мінветеранів оголосило склад української команди на змаганнях United States Air Force Trials 2024

Міністерство у справах ветеранів оголосило склад української команди учасників змагань United States Air Force Trials 2024.

Церемонія оголошення складу української збірної пройшла у Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“Засідання відбіркової комісії відбулося 9 січня, де якраз були і визначена наша основна 30-ка. Маю за честь оголосити наших учасників збірної і хочу подякувати усій великій команді, завдяки якій є можливість брати участь у міжнародних змаганнях, – це наші партнери, ГО, наші чудові менеджери, тренери, усі, хто докладає зусиль до таких спортивних свят”, – сказала заступниця міністра у справах ветеранів Світлана Кашенець.

До української збірної увійшли від ЗСУ: військові – Василь Барилюк, Ілля Денисенко, Герман Золотарьов, Олександр Катаула, Костянтин Кашула, Вадим Кіріченко, Тимур Леон, Олександр Недашковський, Євгеній Омельчук, Ігор Салій, Руслан Сумін, Дмитро Терещенко, Ігор Троян, Євген Федосєєнко, Іван Халупа, Роман Цикерда та двоє ветеранів – Назар Лозовий і Артем Погорілий.

Від Нацгвардії до цієї збірної увійшли військові Ігор Бутенко, Юрій Гапончук, Сергій Кіяшко, Артем Коц, В’ячеслав Овсянніков і Ігор Панчук. Від СБУ до збірної увійшли військові – Юрій Павлік та Павло Слизький. Від Держприкордонслужби – військовий Сергій Дубов і ветеран Вадим Гільчук.

Від Нацполіції і Управління Держохорони до команди учасників змагань United States Air Force Trials 2024 увійшли Алан Болієв і Артем Кайдан відповідно.

Кашенець привітала українську збірну і зазначила, що відбіркова комісія, до складу якої входять представники різних держорганів, силових відомств, громадських організацій, об’єднань, фондів і представники навчальних закладів, які працюють у сфері фізкультури і спорту, дійсно об’єктивно оцінювала кожного учасника і мала повну інформацію про кожного з учасників по 3 критеріях – спортивному, психологічному і соціальному результатах.

Менеджер-координатор змагань Повітряних сил США Ігор Крицак заявив, що більшість учасників – десь близько 60% – це ті, хто вперше спробували адаптивні види спорту.

“Кожного разу все більше учасників приходять на відбіркові змагання. Даний вид реабілітації набирає популярності, і ми дуже раді кожного учасника приймати у нашій великій команді”, – наголосила заступниця глави Мінветеранів.

Відповідаючи на питання, вона розповіла, що під час засідання відбіркової комісії йшла мова про те, що у них не було жодної дівчини-претендентки у збірну України.

“Були дівчата, які брали участь у Invictus Games, але вже по правилах вони не мали можливості потрапити у (цю – ред.) національну збірну. І це теж один з наших викликів – долучати якомога більше дівчат, щоб вони себе спробували у адаптивних видах спорту. Тому запрошуємо дівчат і просимо долучатися ГО, які працюють з ветеранками, щоб вони доєдналися до наших змагань і до (їхньої – ред.) організації”, – сказала Кашенець.

Як повідомлялося, United States Air Force Trials – змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців Повітряних сил та морської піхоти США – відбудуться у березні 2024 року у Лас-Вегасі (Штат Невада).

Україну на цих змаганнях представлятимуть 30 учасників. Їх відібрала спеціальна комісія за підсумками Всеукраїнських змагань з адаптивних видів спорту, які пройшли в середині грудня у Києві.

Мінветеранів завершує роботу над єдиною методологією фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів

Міністерство у справах ветеранів завершує роботу над розробкою єдиної методології фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів.

Про це під час пресконференції у Медіацентрі Україна-Укрінформ заявила заступниця міністра у справах ветеранів Світлана Кашенець.

“Мінветеранів завершує свою роботу над розробкою єдиної методології фізкультурно-спортивної реабілітації (ветеранів – ред.). Буквально цього місяця ми вже будемо виставляти на публічне обговорення і будемо раді, коли будуть долучатися фахові спеціалісти і ми зможемо зробити таку основу, щоб фізкультурно-спортивна реабілітація у нас була присутня у кожній громаді”, – сказала вона.

За її словами, для того, щоб адаптивні види спорту розвивалися у кожній громаді, потрібна і політична воля, зокрема, представників місцевих влад.

“Бо наші хлопці і дівчата, які беруть участь у всеукраїнських змаганнях, відбіркових змаганнях, повертаються до себе додому. І тут важливо, щоб у наших громадах, обласних адміністраціях працювали над розвитком безбар’єрної інфраструктури, підготовкою тренерів, менеджерів, які б були якісно підготовлені для роботи з ветеранами, для розвитку ветеранського спорту”, – зазначила заступниця міністра.

Як повідомлялося, віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук заявила, що завдання держави — сприяти розбудові реабілітаційних центрів для військових і ветеранів.

Відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*