Особливим дітям – особлива увага!

Особливим дітям – особлива увага!. добропілля, дитина, заклад, фахівець, інвалідність

Особливим дітям – особлива увага!. добропілля, дитина, заклад, фахівець, інвалідність

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей прийнято надавати особливу увагу дітям, які найбільше потребують підтримки та захисту з боку дорослих. У Добропільському центрі комплексної соціальної реабілітації осіб з інвалідністю таку увагу звикли надавати щодня, повідомляє Добропільська міська рада.

Більше 12 років цей заклад гостинно відчиняє свої двері для діток з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку. Завдяки оснащенню сучасним обладнанням Центр надає повний комплекс корекційно-реабілітаційних послуг. Тут є сенсорна кімната і кімната духовності, зал для занять лікувальною фізкультурою і кабінет для масажу. Для укріплення не тільки дихальної, але й нервової системи маленьких відвідувачів працює соляна кімната. Розвиток рухової активності, мовленнєвий розвиток, розвиток емоційно – вольової сфери продовжується на музичних заняттях. В кімнаті інформатики діти в цікавій формі закріплюють отримані у школі знання та розважаються комп’ютерними іграми. В теплий період року з вихованцями проводяться групові та індивідуальні заняття на вуличному майданчику, де встановлені ігрові та спортивні комплекси для групових та індивідуальних занять з вихованцями Центру.

Та найважливіше те, що тут працюють люди з великим і добрим серцем. Завдяки ним в закладі панує домашня атмосфера затишку та комфорту.

Цієї весни у зв’язку з карантинними заходами заклад не приймає відвідувачів. Але фахівці підтримують постійний зв’язок зі своїми вихованцями та їх батьками в телефонному режимі, через чати в Viber. Не завадив карантин проведенню конкурсів та різноманітних заходів: фото-челендж «Я матусю свою обійму» до Дня матері; флешмоб «Творча родина» до Міжнародного дня родини; створення відео-роликів до Дня вишиванки; конкурс малюнків «Весна-красна».

А наразі проводиться челендж до Дня захисту дітей.

Висловлюємо слова подяки батькам, бабусям, дідусям та фахівцям центру – всім, хто вкладає свої сили і душу в дітей, піклується про них і робитить їх життя кращим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*