Польська делегація відвідала Бородянку: там планують створити Українсько-Польський центр протезування

Польська делегація відвідала Бородянку: там планують створити Українсько-Польський центр протезування. бородянка, українсько-польський центр протезування, ветеран, доступність, інвалідність

Йдеться про центр соціально-психологічної реабілітації в Бородянці, що розташований у Київській області. Там розглядають можливість розташування Українсько-Польського центру протезування.

Планується, щоб у такому закладі люди змогли отримувати протезування і проходити реабілітацію.

Центр відвідали представники Посольства Республіки Польща, виробника протезів EnForce Medical Technologies і благодійного фонду Siepomaga разом із представниками Міністерства у справах ветеранів.

Першими заклад оглянули ветерани – учасники «Ігор Нескорених» (міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі).

Зокрема, протестували на доступність, наявність усього необхідного для психологічного та фізичного відновлення ветеранів з інвалідністю, а також перевірили якість надання послуг.

Тепер очікується експертна оцінка від польської сторони щодо можливості його розміщення саме у приміщенні Бородянського центру.

Ініціативу щодо створення Українсько-Польського центру протезування обговорювали в межах роботи Українсько-Польської Міжурядової Комісії.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*