У Берліні 13 українським захисникам з ампутаціями встановлять інноваційні протези (ФОТО)

У Берліні 13 українським захисникам з ампутаціями встановлять інноваційні протези (ФОТО). берлін, військовий, поранення, протез, протезування

У Берліні 13 українським захисникам з ампутаціями встановлять інноваційні протези. берлін, військовий, поранення, протез, протезування

У четвер, 18 квітня, перших 13 українських захисників із ампутаційними пораненнями вирушили до військового госпіталю Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив київський міський голова Віталій Кличко.

Кличко зауважив, що в березні, під час візиту до Києва, німецькі фахівці висловили готовність протезувати у Берліні 60 українських військових.

За його словами, разом із захисниками поїхали й шестеро київських техніків-протезистів, які навчатимуться у Німеччині цій справі. «А після повернення працюватимуть у новому Центрі протезування військових», – додав мер Києва.

Також київський міський голова нагадав, що центр спільно з німецькими фахівцями створюють на базі міської лікарні №12. Про сприяння німецької сторони у створенні такого центру було домовлено з мером Берліна Каєм Вегнером під час візиту Кличка до столиці Німеччини у вересні минулого року.

«Сьогодні триває процес постачання обладнання, закупленого німецькою стороною. Місто розпочало облаштовувати приміщення майбутнього центру», – зазначив мер Києва.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці на базі однієї з міських лікарень спільно з німецькими фахівцями створюють сучасний муніципальний центр протезування для військових.

Інноваційне протезування для 13 українських захисників з ампутаціями у Берліні / Фото: Telegram Кличка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*