Попри труднощі у Києві триває реконструкція Центру реабілітації для молоді з інвалідністю

Попри труднощі у Києві триває реконструкція Центру реабілітації для молоді з інвалідністю. київ, центр реабілітації, послуга, реконструкція, інвалідність

Попри труднощі у Києві триває реконструкція Центру реабілітації для молоді з інвалідністю. київ, центр реабілітації, послуга, реконструкція, інвалідністьЗаклад працюватиме за адресою проспект Правди, 4

Це важливий соціальний проєкт, який стартував ще задовго до війни і який вирішили не зупиняти, повідомляє «Вечірній Київ».

Молодь з інвалідністю — одна з тих категорій мешканців, які лише в останні роки почали відчувати, що про них дбає Київ, а про їхні проблеми — знають. Зокрема, місто почало розбудовувати цілий комплекс закладів, які пропонують реабілітацію дітям та молодим людям з інвалідністю.

Тривають роботи з реконструкції Центру комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю Подільська РДА, що на проспекті Правди, 4. Через російське вторгнення призупинили, але зараз їх відновили у повному обсязі.

Перевірити роботу будівельників приїжджали заступниця голови КМДА Марина Хонда, яка опікується соціальною політикою міста, і заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«На сьогодні основні роботи по реконструкції завершено, триває облаштування ліфтів, фасаду та йдуть внутрішні роботи. Не дивлячись на війну в Україні, дефіцит коштів та інші проблеми, ми зробимо усе можливе, щоб запустити роботу Центру якомога швидше», — зазначила Марина Хонда.

Заклад надаватиме послуги психологічної, соціальної, медичної та фізичної реабілітації для дітей з інвалідністю усіх нозологій. Також тут будуть надавати послуги допрофесійної реабілітації та працетерапії.

«Реабілітація дітей з інвалідністю залишається для нас одним із пріоритетів. Важливо, що в центрі буде функціонувати відділення денного перебування. А в умовах післявоєнного періоду це буде дуже важливо для родин, адже дасть змогу батькам знайти час для роботи, розв’язувати побутові питання», — зауважила Марина Хонда.

Вона також уточнила, що заклад також буде облаштований укриттям, яке можна буде користуватися у випадку повітряної тривоги. Розміщення Центру та його потужності дадуть змогу охопити Подільський та частково сусідні райони.

У Києві закинуте приміщення перетворили на сучасний заклад реабілітації. Гідромасажні ванни, соляна кімната, унікальні тренажери, консультації психологів та логопедів — усі ці послуги відтепер доступні для дітей з інвалідністю, які мешкають у Дарницькому районі Києва.

Олена Петришин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*