Президент підтримав пропозицію Сергія Осачука про спорудження у Чернівцях центру соціальної реабілітації

Президент підтримав пропозицію Сергія Осачука про спорудження у Чернівцях центру соціальної реабілітації. чернівці, проєкт, спорудження, центр соціальної реабілітації, інвалідність

Президент підтримав пропозицію Сергія Осачука про спорудження у Чернівцях центру соціальної реабілітації. чернівці, проєкт, спорудження, центр соціальної реабілітації, інвалідність

Президент України Володимир Зеленський підтримав пропозицію Сергія Осачука про спорудження у Чернівцях центру соціальної реабілітації «Особлива дитина».

Включити такий об’єкт до програми «Велике будівництво» голова Чернівецької обласної державної адміністрації запропонував під час засідання Конгрес місцевих та регіональних влад, котре відбулося у Харкові.

Сергій Осачук розповів, що у краї є команда високопрофесійних реабілітологів, котрі надають допомогу дітям з інвалідністю. Вони роками вдосконалювали свою майстерність, навчаючись у тім числі і у німецьких колег із партнерського регіону Буковини – Швабії. Однак будівля на бульварі Героїв Крут, де працюють ці спеціалісти, надзвичайно незручна.

«Це є найбільша цінність моєї Чернівецької області, що ми маємо таку команду фахівців, але вона тісниться у мікроскопічних приміщеннях колишнього перебудованого ще з радянських часів дитячого садочка. Тому просив би включити в програму «Велике будівництво» спорудження центру соціальної реабілітації європейського зразка, в основі роботи якого буде повага до людської гідності», – сказав Сергій Осачук.

У відповідь Володимир Зеленський схвально відгукнувся про такий проєкт.

«Усі будуть підтримувати його, і я особисто, тому що зміст тут великий», – сказав Глава Держави.

Крім того, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко сказав, що проєкт Буковини із реабілітації може стати пілотним у інших областях.

Нагадаємо, раніше Сергій Осачук, котрий є заступником голови Палати регіонів Конгресу, під час засідання звертався до Володимира Зеленського із проханням виділити гроші на відновлення газопроводу «Джурів – Банилів», який пошкодила повінь. У результаті Уряд скерував в область необхідну для ремонту мереж суму, і мешканці кількох гірських сіл зимують у теплі.

ВІДЕО

Чернівецька ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*