Принц Гаррі привітав українську команду на “Іграх Нескорених” у Гаазі

Принц Гаррі привітав українську команду на “Іграх Нескорених” у Гаазі. ігри нескорених, ветеран, змагання, поранення, принц гаррі

Принц Гаррі привітав українську команду на “Іграх Нескорених” у Гаазі. ігри нескорених, ветеран, змагання, поранення, принц гаррі

Засновник спортивних змагань для ветеранів бойових дій — “Ігор Нескорених” — принц Гаррі особисто привітав команду з України, сказавши, що “світ єднається” з Україною. Про це він сказав під час церемонії відкриття в Гаазі 16 квітня, повідомляє Суспільне.

“Учора (15 квітня — ред.) ви розповіли мені, чому вирішили взяти участь у змаганнях попри все. Ви сказали, що приїхали на ці міжнародні змагання не просто щоб показати свою силу, а щоб розповісти свою правду про те, що відбувається у вашій країні”, — сказав Гаррі.

Принца до вітального слова запросила його дружина Меган Маркл зі словами “Слава Україні!”

Крім того, свої слова підтримки команді з України висловив і Марк Рютте — прем’єр-міністр Нідерландів, які цьогоріч приймають “Ігри Нескорених”.

“Ми стоїмо пліч-о-пліч із учасниками “Ігор Нескорених” із України. Дехто з них не може бути присутній, бо бореться на передовій. Дехто — загинув під час війни. Вони залишаться в наших серцях”, — написав Рютте на своїй Twitter-сторінці.

Принц Гаррі заснував “Ігри Нескорених” у 2014 році. Мета ігор — пропаганда спорту як засобу реабілітації для ветеранів війни, що зазнали поранень. Сам Гаррі служив у британському війську протягом 10 років, зокрема був в Афганістані.

Олег Павлюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*