Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю

Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю. київ, бар’єр, пресконференція, інвалідність, інтеграція

Київ. 24 листопада о 12:30 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» (Зала 1).

Організатори: ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю»; Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.

Учасники: Микола Надулічний – керівник Громадської спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», модератор; Андрій Каракуц – голова Центру прикладних досліджень; представник Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю; представник Міністерства соціальної політики України.

Коротко. Наразі в Україні продовжують існувати численні бар’єри, які заважають повноцінному залученню осіб з інвалідністю до освітнього, професійного та соціального життя на рівні з іншими громадянами. У рамках «Програми сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю», реалізованої ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, було здійснено дослідження наявних проблем щодо реалізації соціальних, трудових, професійних можливостей для осіб з інвалідністю; розроблено експертні рекомендації щодо покращення відповідних умов для навчання і працевлаштування людей з особливими потребами у довгостроковій перспективі. Програма націлена на формування більш інклюзивного і толерантного середовища для осіб з інвалідністю в Україні.

Питання до обговорення:

Розширення можливостей для успішної інтеграції осіб з інвалідністю в суспільне, освітнє, професійне життя.

Підвищення ефективності роботи державних механізмів забезпечення гарантій для людей з особливими потребами щодо їх навчання, працевлаштування, соціальної діяльності.

Формування сталої мережі комунікації між державою, громадськими організаціями та бізнесом у питаннях реалізації потреб осіб з інвалідністю в Україні.

Формування у суспільстві інклюзивного, позитивного і толерантного середовища для людей з особливими потребами в Україні.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*