Київ зосереджує увагу на соціальній реабілітації дітей з інвалідністю в умовах війни

Київ зосереджує увагу на соціальній реабілітації дітей з інвалідністю в умовах війни. київ, леся петрівська, війна, діти, інвалідність

Київ зосереджує увагу на соціальній реабілітації дітей з інвалідністю в умовах війни. київ, леся петрівська, війна, діти, інвалідність

У столиці за рахунок місцевого бюджету діти з інвалідністю отримують послуги соціальної реабілітації. Про це повідомила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За словами Лесі Петрівської, кожна дитина з інвалідністю має свої персональні потреби, тому необхідно забезпечити індивідуально орієнтовані підходи реабілітації.

«Люди та діти з інвалідністю є чи не найвразливішою категорією населення, особливо в умовах повномасштабної війни. У столиці через постійні загрози повітряних атак та численні ворожі обстріли діти з інвалідністю втрачають навички самообслуговування та спілкування, мають ознаки тривожності. І в цьому випадку питання соціальної реабілітації набуває ще більшого значення. Мова йде про ті, здається звичні для всіх речі, які дітям з інвалідністю важко опанувати. Це зокрема навички самообслуговування, пристосування до побутового середовища, як приклад, догляд за особистими речами, приготування їжі, а також розвиток вміння спілкуватись з однолітками та дорослими. Важливою складовою процесу є також створення сприятливого соціального середовища, яке приймає дітей з інвалідністю такими як вони є, без жодної дискримінації», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що крім цього, невід’ємним аспектом соціальної реабілітації дітей з інвалідністю є розвиток їх індивідуальних здібностей та талантів. Під час занять з фахівцями у дітей розвивається мислення, уява та дрібна моторика.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*