Протезування за кордоном: куди звертатися і хто оплачує лікування військових

Протезування за кордоном: куди звертатися і хто оплачує лікування військових. майкл коркоран, військовий, кордон, протезування, фонд future for ukraine

Протезування за кордоном: куди звертатися і хто оплачує лікування військових. майкл коркоран, військовий, кордон, протезування, фонд future for ukraineФонд Future for Ukraine збирає кошти на реабілітацію та протезування за кордоном військових, які отримали важкі поранення. Фото: facebook.com/FutureForUkraine

Фонд Future for Ukraine разом із партнерами започаткував ініціативу з протезування та реабілітації військових за кордоном. Працює з провідним Медичним центром ортопедії та протезування (МСОР) у США, повідомляє Gazeta.ua.

Його власник Майкл Коркоран відкрив 11 клінік у всьому світі. Центр є офіційним партнером Міністерства оборони США і забезпечує протезами військових протягом 17 років.

“Майкл Коркоран сам є протезистом. Встановив понад 2 тисячі протезів. Наприклад, зробив їх Темі Дакворт, сенаторці штату Іллінойс. Вона 36-річною втратила дві ноги в Іраку. Служила там пілоткою гелікоптера”, – говорить Олена Ніколаєнко, голова Ради FFU Польща, волонтерка-кураторка зі стратегії та розвитку FFU Україна.

За її словами, приклад Темі Дакворт показує, що з функціональним протезом та при гідній реабілітації можливе повноцінне життя.

“Темі вийшла заміж, народила двох дітей, а згодом стала сенатором. Від листопада ми підняли на ноги вже вісьмох військових. Вони проходили протезування й лікування у США і на Мальті. Зараз наша мета – допомогти пацієнту, в якого немає навіть частини тазової кістки. Лікарі сказали, що він більше не зможе ходити. А наш партнер Майкл Коркоран на це відповів: “Привозьте – будемо робити”, – коментує Олена Ніколаєнко.

Фонд відправляє військових на лікування завдяки донорам і партнерам. Найбільший внесок зробив сам Майкл Коркоран – він покрив витрати на протези та допоміжні медичні матеріали на суму близько $500 тис.

“Середня сума, яку донатять українці – приблизно тисяча гривень. До зборів долучаються люди з усього світу. Також дуже багато донатять українські діаспори з різних країн. Досить активно нас підтримує Америка. Найкраща просвітницька акція – коли ми демонструємо, як пацієнт, якому лікарі пророкували, що він не зможе більше ходити, починає це робити на протезах”, – додає Олена Ніколаєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*