Реабілітація осіб з інвалідністю

Реабілітація осіб з інвалідністю. дніпропетровська область, заклад, послуга, фахівець, інвалідність, hand, finger

Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Дніпропетровської обласної ради, запрошує осіб з інвалідністю — мешканців Дніпропетровської області для проходження безкоштовного курсу реабілітації.

Заклад здійснює комплексну фізичну, психолого-педагогічну, соціальну реабілітацію, медичний супровід та професійну орієнтацію осіб з інвалідністю.

Для надання послуг з комплексної реабілітації в закладі працюють висококваліфіковані фахівці вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.

Функціонує зал фізичної реабілітації, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети: вчителя-реабілітолога, логопеда, психолога, соціальних педагогів, трудового навчання, комп’ютерний клас.

Центр співпрацює з кафедрою фізичної реабілітації та валеології ДЗ «Дніпропетровська медична академія», кафедрою корекційної педагогіки ДНУ ім. Олеся Гончара та кафедрою фізичної реабілітації і ерготерапії Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, фахівці яких залучаються до консультацій.

Центр надає реабілітаційні послуги особам з інвалідністю різних нозологій та захворювань.

Реабілітація здійснюється курсами (як самостійно так і з батьками):

В закладі працює реабілітаційна комісія, яка розробляє індивідуальний план реабілітації для кожної особи та визначає термін реабілітаційного процесу.

Реабілітаційні послуги надаються центром безкоштовно.

Після закінчення курсу комплексної реабілітації Центр видає особі з інвалідністю або його законному представникові довідку про надані реабілітаційні послуги та результати комплексної реабілітації.

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:

+38 096 480 27 11 — Пустовіт Ольга Дмитрівна;

+38 096 657 07 12 (Viber, WhatsApp, Telegram) — Мартиненко Олександр Борисович

Запрошуємо до закладу.

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Тютюнова, буд.1

E-mail:

Павлоградська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*