Реабілітологи розповіли про бійця з Обухова, котрий підірвався на протитанковій міні

Реабілітологи розповіли про бійця з Обухова, котрий підірвався на протитанковій міні. військовий, милиця, поранення, протез, центр next step ukraine

Реабілітологи розповіли про бійця з Обухова, котрий підірвався на протитанковій міні. військовий, милиця, поранення, протез, центр next step ukraine

Нашого Героя звати Сергій, йому 39 років, він родом з міста Обухів. Влітку 2022 року він приєднався до лав ЗСУ та став мінометником 95 ОДШБр. Так розпочався шлях Сергія, як Захисника України

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Next Step Ukraine.

У жовтні минулого року він разом з побратимами перебував у селі Коровій Яр на Донеччині. Повертаючись з бойового завдання на броні військові натрапили на протитанкову міну, залишену ворогами, – розповіли у центрі.

Військовий прийшов до себе вже у Харкові. На ліву гомілку йому встановили АЗФ, праву ж гомілку довелося ампутувати. Сергій розповідає, що в той момент лікар дуже заспокоїв його та гарно пояснив ситуацію, але змиритися з пораненням було дуже важко.

Серед побаченого на війні Сергій найбільше запам’ятав те, як люди у звільнених від загарбників селах зустрічали його та інших військових ЗСУ. Після багатьох місяців окупації місцеві жителі зі сльозами на очах, з українськими прапорами в руках виходили на вільні вулиці.

Зараз чоловік вже 4 тиждень проходить реабілітацію в центрі Next Step Ukraine. Завдяки спільній роботі з нашими фізичними терапевтами йому стало набагато простіше долати великі дистанції, а ще – тепер він використовує лише одну милицю.

Наразі Сергію встановили учбовий протез на праву кінцівку, але вже скоро його замінять на постійний. Разом з цим почнеться новий етап реабілітації у житті нашого Захисника.

Чайковський Мирослав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*