Словаки обіцяють посприяти в створенні спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді

Словаки обіцяють посприяти в створенні спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді. словаччина, ужгород, міжнародна конференція, спортивно-реабілітаційний центр, інвалід, window, building, house, footwear, door, clothing, street, person, man, colonnade. A person standing in front of a building

Словаки обіцяють посприяти в створенні спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді. словаччина, ужгород, міжнародна конференція, спортивно-реабілітаційний центр, інвалід

25 квітня 2017 року в Словаччині в місті Кошіце відбулась масштабна міжнародна конференція стосовно питань транскордонного співробітництва між Україною та Словаччиною. Активну участь в ній прийняли представники Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та Юрій Сидун. Відрадно, що українські учасники на цьому семінарі змогли похвалитись успіхами зі створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді. Як відомо нещодавно Ужгородська міська рада спільно з Закарпатською обласною радою та Кабінетом Міністрів України виділили на будівництво вищезгаданого центру 3,5 млн. грн, повідомляє Про Захід.

Словацькі представники на конференції пообіцяли розглянути можливість допомоги грантовими коштами у реалізації проекту створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді.

Ініціював участь закарпатських інвалідів у цьому чудовому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Велика подяка за допомогу в організації поїздки закарпатських інвалідів на цей семінар директору ТОВ Автоспортсервіс “Синт” пану Сергію Трутнєву.

Олександр Лизанець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*