Стали відомі нові дати Ігор Нескорених у Гаазі

Стали відомі нові дати Ігор Нескорених у Гаазі. ігри нескорених, гаага, адаптація, ветеран, змагання

Стали відомі нові дати Ігор Нескорених у Гаазі. ігри нескорених, гаага, адаптація, ветеран, змагання

Організатори Ігор Нескорених оголосили нові дати проведення спортивної події. Як передає кореспондент Укрінформу в Гаазі, Ігри Нескорених у Нідерландах відбудуться 16-22 квітня 2022 року.

«Ігри Нескорених пройдуть у Гаазі з 16 по 22 квітня 2022 року», – йдеться на офіційному сайті.

Зазначається, що участь у заході візьмуть понад 500 учасників з 20 країн.

Як повідомляв Укрінформ, фонд Ігор Нескорених і Організаційний комітет Ігор Нескорених у Гаазі оголосили про рішення перенести змагання на 2022 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Водночас український оргкомітет Ігор Нескорених з підготовки збірної України ухвалив низку рішень щодо продовження роботи над проєктом та розвитку спортивної реабілітації ветеранів.

«Ми всіляко підтримуємо фізкультурні та спортивні заходи, пишаємося мужністю та мотивацією їх учасників. Приклад Ігор Нескорених допомагає багатьом захисникам та захисницям України здобувати перемоги над власними життєвими обставинами і випробуваннями», – сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

На її думку, держава має організувати сучасний, ефективний менеджмент у сфері адаптації ветеранів до мирного життя, невід’ємною складовою якої є участь у фізкультурних та спортивних заходах.

Ігри Нескорених-2020 мали пройти 9-16 травня 2020 року в нідерландському місті Гаага. Україна втретє мала брати участь у змаганнях. Українська збірна на Іграх Нескорених-2018 виборола 20 медалей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*