Світлана Онищук: Реабілітація важкохворих краян, а також наших військових є чи не найважливішим питанням на сьогодні

Світлана Онищук: Реабілітація важкохворих краян, а також наших військових є чи не найважливішим питанням на сьогодні. прикарпаття, реабілітаційний центр, важкохворий, військовослужбовець, допомога

Світлана Онищук: Реабілітація важкохворих краян, а також наших військових є чи не найважливішим питанням на сьогодні. прикарпаття, реабілітаційний центр, важкохворий, військовослужбовець, допомога

На постійному контролі голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук перебуває питання реабілітації важкохворих військовослужбовців. Зокрема, опрацьовуються можливості створення або релокації на Прикарпаття реабілітаційних центрів, в яких військовослужбовці зможуть отримувати фахову допомогу.

Так, свої наміри щодо функціонування в області висловило керівництво одного із таких закладів, а саме Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас”.

На переконання керівниці області, важливо, щоб кожен, хто цього потребує, отримував реабілітацію для збереження повноцінного подальшого життя.

“Радію, що один із кращих реабілітаційних центрів України, а саме Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас”, функціонуватиме на Івано-Франківщині, – наголосила Світлана Онищук. – Він зможе стати місцем подальшої реабілітації для тих, хто буде цього потребувати. Ми докладемо всіх зусиль, щоб “Донбас” запрацював у нашій області якомога швидше”.

З цього приводу в обласній клінічній лікарні відбулася робоча зустріч голови ОВА Світлани Онищук із директоркою центру Світланою Фоміною, головним лікарем обласної клінічної лікарні Остапом Грищуком, медичним директором Андрієм Яворським та представником Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Миколою Макаром, під час якої обговорили умови роботи даної установи.

На даний час у медичному закладі можна отримати реабілітаційний курс під час гострого періоду певних хвороб терміном від 2 до 3 тижнів. Щодня близько 20-30 людей тут проходять реабілітацію.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*