У 2018 року міська влада планує відкрити у Корабельному районі філію Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтик» – «Семіцвєтік»

У 2018 року міська влада планує відкрити у Корабельному районі філію Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтик» – «Семіцвєтік». миколаїв, цвєтик - семіцвєтік, дитина-інвалід, реабілітація, філія, person, man, suit, clothing, indoor, tie, human face, people, posing, dressed. A group of people standing next to a person in a suit and tie

У 2018 року міська влада планує відкрити у Корабельному районі філію Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтик» – «Семіцвєтік». миколаїв, цвєтик - семіцвєтік, дитина-інвалід, реабілітація, філія

Миколаїв. Планується, що у 2018 році в Корабельному районі буде відкрито філію міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтик» – «Семіцвєтік». Про це розповів віце-мер Євген Шевченко під час засідання координаційної ради з питань соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яке пройшло у четвер, 27 квітня, у «Цвєтику» – «Семіцвєтіку».

– За дорученням міського голови ми у цьому році готуємо проектну документацію для створення в Корабельному районі філії центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтик» – «Семіцвєтік». На сьогодні у «Цвєтику» – «Семіцвєтіку» проходять лікування 78 дітей. З Корабельного району сюди приїжджає 22 дитини. У Корабельному районі ми плануємо створити центр соціальної реабілітації, в якому одночасно можуть проходити лікування 30 дітей. Це дасть можливість тут, в «Цвєтику» – «Семіцвєтіку», збільшити кількість дітей, які проходять реабілітацію. А, крім того, діткам з Корабельного району не доведеться їздити через усе місто. Міський голова контролює це питання, – сказав Євген Шевченко.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Бондаренко підкреслив, що депутати міськради підтримують ідею створення в Корабельному районі філії «Цвєтика» – «Семіцвєтіка». За його словами, ця філія відповідатиме усім стандартам, які пред’являються до установ подібного роду.

Імовірно філія Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів запрацює в 2018 році.

Також віце-мер зазначив, що цього року планується створити молодіжний центр для людей з інвалідністю. Для вирішення цього питання будуть залучені грантові кошти. Вже знайшли місце, де зміг би розміститися такий центр. Імовірно він пропишеться у приміщенні по вул. Спаській, де раніше знаходився муніципальний колегіум. Уже готується проектна документація, необхідна для реалізації цього проекту.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Миколаївська міська радa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*