У 2020-му понад 14,3 тис мешканців Дніпропетровщини із інвалідністю отримали засоби реабілітації

У 2020-му понад 14,3 тис мешканців Дніпропетровщини із інвалідністю отримали засоби реабілітації. дніпропетровщина, засоби реабілітації, мешканець, соцзахист, інвалідність, wheel, person, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, land vehicle. A statue of a bicycle

Милиці, протези, колісні крісла та меблі. Необхідні засоби реабілітації у 2020-му безкоштовно отримали 14,3 тис мешканців області з інвалідністю. На це держава виділила 129,8 млн грн, сповістили у департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

«Протягом 2020-го в області забезпечили необхідними технічними та іншими засобами реабілітації 14,3 тис людей з інвалідністю. Вони безкоштовно отримали протези та ортези, ортопедичне взуття, колісні крісла, палиці, милиці, меблі. А ще – спеціальні засоби для самообслуговування і догляду, особистої гігієни, орієнтування та спілкування. Кошти на їх закупівлю виділила держава», – зазначили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

Безкоштовно отримати потрібні засоби реабілітації можуть дорослі та діти з інвалідністю. Зокрема, бійці, які постраждали у зоні АТО/ООС. Для цього слід звернутися до органів соцзахисту населення за місцем проживання.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*