“Я маю право на працю”: у Чернівцях проведуть флешмоб на підтримку людей з інвалідністю

“Я маю право на працю”: у Чернівцях проведуть флешмоб на підтримку людей з інвалідністю. чернівці, працевлаштування, підтримка, флешмоб, інвалідність

“Я маю право на працю”: у Чернівцях проведуть флешмоб на підтримку людей з інвалідністю. чернівці, працевлаштування, підтримка, флешмоб, інвалідність

Громадські активісти організовують флешмоб в соціальній мережі Facebook з метою впливу на політику щодо працевлаштування людей з інвалідністю, пише 0372.ua.

Про це повідомляється на офіційній Фейсбук-сторінці ГО “Чернівецьке об’єднання “Захист”. Так, дана організація у рамках проєкту «Інклюзивні робочі місця», у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner, організовує флешмоб в соціальній мережі Facebook.

До участі в флешмобі планується залучити чимало людей, які публікуватимуть своє фото за роботою із хештегом “Я маю право на працю” для впливу на органи місцевого самоврядування, Міністерство соціальної політики та асоціації роботодавців, – йдеться у дописі.

Як зауважує Марія Нікітіна, заступниця голови ГО “Чернівецьке об’єднання “Захист”, створення інклюзивних робочих місць – це вимога часу.

Політика працевлаштування осіб з інвалідністю має бути сучасною, новою та враховувати всі права та можливості як працівників, так і роботодавців. Різноманіття в підборі працівників дає змогу розвивати бізнес, державні структури геть по новому, – переконана вона.

Організатори закликають долучатися до флешмобу, публікуючи власні історії про пошук роботи, про працевлаштування про мотивацію. “Дуже цінними будуть дописи на тему: “Чому важливі інклюзивні робочі місця”! з хештегами. Флешмоб полягає в тому що, треба зробити публікацію зі своїм фото, можна з робочого місця, або в процесі роботи, – пояснюється у повідомленні.

Соломія Ярова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*