У Дніпрі центр реабілітації та інклюзивного навчання відзначив другу річницю (ВІДЕО)

У Дніпрі центр реабілітації та інклюзивного навчання відзначив другу річницю (ВІДЕО). дніпро, центр реабілітації, лікування, пацієнт, інвалідність

Центр реабілітації, фізичної терапії та інклюзивного навчання імені Святого праведного Іоанна відкрив свої двері для маленьких пацієнтів два роки тому.

Курс реабілітації складається з десяти занять. А після проходження повного курсу на дітлахів чекає нагорода за їхню мужність та силу. Одночасно курси лікування можуть проходити до двадцяти п’яти дітей.

У січні тут планують встановити спеціальний комп’ютер, яким можна керувати за допомогою очей. Завдяки ньому діти з інвалідністю зможуть навчатися.

“Це дуже важливо для тих дітей, які не рухаються, не рухаються ноги, не рухаються руки, які не розмовляють. І це покращить і діагностування їх стану і дозволить краще комунікувати з такими дітьми. І допомогли їх комунікувати з оточуючим світом”, – Андрій Пінчук – директор дитячої благодійної установи «Іоаннів центр».

До збору коштів долучилися багато людей, допоміг і бізнес. Вартість одного такого комп’ютера – більше трьохсот тисяч гривень.

Телеканал «ДніпроTV»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*