У Дніпрі обговорили сучасні форми трудової реабілітації осіб з інвалідністю

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальникова розповіла про новий рівень надання соціальних послуг особам з інвалідністю від служби зайнятості

У медіа-центрі Дніпровського медіахолдингу «Відкритий», під час прес-конференції, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова розповіла про новий рівень надання соціальних послуг особам з інвалідністю та державні гарантії у сприянні працевлаштуванню особам з інвалідністю.

У комплексній системі реабілітаційних заходів, що здійснюються для людей з інвалідністю, трудова реабілітація та повернення їх до продуктивної праці, є одним із найважливіших завдань служби зайнятості.

«Дніпропетровська обласна служба зайнятості забезпечує своїм особливим клієнтам комунікаційну, інформаційну та просторову доступність, сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці та здійснює соціальний захист у разі настання безробіття. Додаткові гарантії сприяння зайнятості, передбачені Законами України «Про зайнятість населення» та «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», планування надання послуг та працевлаштування, залучення кар’єрними радниками механізму кейс-менеджменту для вирішення індивідуальних потреб кожного клієнта – все це дозволяє підняти на якісно новий рівень надання соціальних послуг особам з інвалідністю», – зазначила Тетяна Сальнікова.

Спікерка навела приклади успішного втілення активних програм сприяння зайнятості при працевлаштуванні клієнтів даної категорії та дала практичні поради щодо ефективного пошуку роботи.

Довідково: протягом січня-вересня 2019 року у базових центрах зайнятості Дніпропетровської області перебувало на обліку 1215 осіб з інвалідністю, було працевлаштовано 565 осіб, із них – 98 після попереднього профнавчання. Участь у громадських роботах взяли 176 осіб. Під соціальним супроводом знаходилось 47 осіб, 39 були працевлаштовані.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*