У Франківську відбувся масштабний обмін досвідом фахівців з протезування та реабілітації (ФОТО)

У Франківську відбувся масштабний обмін досвідом фахівців з протезування та реабілітації (ФОТО). івано-франківськ, обмін досвідом, пацієнт, протезування, фахівець

У Франківську відбувся масштабний обмін досвідом фахівців з протезування та реабілітації. івано-франківськ, обмін досвідом, пацієнт, протезування, фахівець

З 25 по 27 серпня у місті Івано-Франківськ пройшов важливий захід для мультидисциплінарних команд «Шлях від ампутації до протезування».

Організатором події виступив Protez Hub у співпраці з БО «Пацієнти України», Обласною клінічною лікарнею Івано-Франківської області та ПП «ПО Допомога» в рамках проекту Реабілітація травм війни за підтримки Швейцарії, Nova Ukraine та Ossur.

“Ми продовжуємо розвивати фахівців у різних областях України. Це важливо, адже Україна – велика країна і якісні послуги з протезування кінцівок та супутньої реабілітації повинні бути доступними всюди. Для цього також кілька місяців тому була створена безкоштовна освітня платформа База Знань: Protez Hub” — зазначає Антоніна Кумка, Директор Protez Hub.

Участь взяли 38 учасників: протезистів, фізичних терапевтів та ерготерапевтів, лікарів ФРМ та викладачів освітніх програм у галузі реабілітації із 9 областей України. Цей обмін досвідом допоміг учасникам ознайомитись з передовими методами протезування та реабілітації, а також обговорити питання покращення якості життя пацієнтів.

“Ми готові ділитися досвідом і нас тішить можливість співпраці з колегами” — говорить Катерина Загородня, Лікар ФРМ, завідуюча центру фізичної та реабілітаційної медицини Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської області, обласний експерт з реабілітації.

Обмін досвідом між фахівцями є важливим елементом в розвитку сфери протезування та реабілітації. Цей захід надав можливість практикуючим фахівцям та експертам обмінюватися знаннями, інноваційними методиками та практиками, що допомагають покращити якість надання послуг пацієнтам з ампутаціями.

Учасники обміну отримали можливість вивчити нові принципи реабілітації та навчання ходьбі людей, які втратили нижні кінцівки, етапи підготовки до протезування, використання PPAM Aid та Thomas Splint для ранньої вертикалізації пацієнта з ампутацією нижньої кінцівки, використання ITAL для досягнення незалежності на ранніх етапах при втраті верхньої кінцівки, технологію протезування Direct Socket, застосування віртуальної реальності для менеджменту фантомного болю.

Жанна Головенко

Galka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*