У Києві відбудеться матч з міні-футболу між командами України та Азербайджану в складі ветеранів війни, які отримали ампутації

У Києві відбудеться матч з міні-футболу між командами України та Азербайджану в складі ветеранів війни, які отримали ампутації. азербайджан, київ, ампутация, ветеран війни, міні-футбол

У Києві відбудеться матч з міні-футболу між командами України та Азербайджану в складі ветеранів війни, які отримали ампутації. азербайджан, київ, ампутация, ветеран війни, міні-футбол11 вересня в Києві відбудеться міжнародна товариська зустріч з міні-футболу між командами України та Азербайджану в складі ветеранів війни, які отримали ампутації, повідомляє Офіс президента України.

“Змагання проводяться в рамках програм реабілітації захисників України через спорт, з ініціативи уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка”, – зазначили в Офісі президента України в Телеграм-каналі.

Організаторами заходу виступили Національна рада спортивної реабілітації захисників України, Українська асоціація футболу, Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції і Всеукраїнська організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій.

Матч розпочнеться о 13:00 в навчально-тренувальному комплексі Федерації футболу України ім. В. Баннікова (м.Київ, провулок Лабораторний, 7А).

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*