Українці здобули 110 нагород за десять днів Дефлімпіади

Українці здобули 110 нагород за десять днів Дефлімпіади. дефлімпіада, дефлімпійські ігри, змагання, нагорода, порушення слуху

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри.

Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у десятий змагальний день здобула 7 нагород – 1 золоту, 1 срібну та 5 бронзових, передає Укрінформ.

«Золото»: греко-римська боротьба – Роман Ященко (82 кг).

«Срібло»: настільний теніс – Карина Завіновська.

«Бронза»: бадмінтон – Богдана Губаньова/Софія Черноморова (жінки, команда); греко-римська боротьба – Віталій Бутенко (60 кг), Андрій Косов (97 кг); кульова стрільба – Олександр Костик (малокаліберна гвинтівка, 50 метрів, три позиції), настільний теніс – Роксолана Будник.

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 110 нагород – 48 золотих, 30 срібних, 32 бронзових.

До першої трійки загальнокомандного заліку також входять США та Японія.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 – золоту.