У Львові відкривають сучасний корпус реабілітації Національного центру НЕЗЛАМНІ: акредитація для ЗМІ

У Львові відкривають сучасний корпус реабілітації Національного центру НЕЗЛАМНІ: акредитація для ЗМІ. львів, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, допомога, корпус, протезування

У Львові відкривають сучасний корпус реабілітації Національного центру НЕЗЛАМНІ: акредитація для ЗМІ. львів, національний реабілітаційний центр незламні unbroken, допомога, корпус, протезуванняВізуалізація

Львів став тилом для українців, які рятуються від війни. Місто прийняло понад 5 мільйонів людей, серед них – понад 11 тисяч поранених. Їхнє лікування та відновлення взяв на себе Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), який працює на базі Першого медоб’єднання Львова. Старий корпус поліклініки на вул. Мазепи, 25 переобладнали у сучасний корпус реабілітації, першу чергу якого відкриють вже у вівторок, 11 квітня.

За кожен новий рух тих, кого покалічила війна, тут боротиметься сотня спеціалістів. Це 7 поверхів для реабілітації з моделями квартири та навіть магазину, аби пацієнт міг максимально підготуватися до нових умов життя. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.

Тут використовуватимуть найсучасніше обладнання та новітні методики для відновлення повноцінного життя військових та тих цивільних, які отримали травми внаслідок збройної агресії ворога.

Також у цей день у стінах корпусу відкриють виставку «Незламні люди», яку створив фотограф «Азовсталі», захисник Маріуполя Дмитро Козацький. Дмитро фотографував пацієнтів та лікарів центру НЕЗЛАМНІ.

У журналістів також буде можливість поспілкуватися із пацієнтами реабілітаційного центру.

Участь у брифінгу з нагоди відкриття корпусу візьмуть: Андрій Садовий, міський голова Львова; Олег Самчук, гендиректор Першого територіального медоб’єднання Львова; Максим Доценко, генеральний директор Товариства Червоного Хреста в Україні; Томас Тайг, президент гуманітарної організації Direct Relief; Мартін Горн, мер Фрайбурга (Німеччина); Дмитро Козацький, фотограф «Азовсталі», захисник Маріуполя; Шершень Олексій, генеральний Директор Signify Ukraine; Агафонова Ольга, в.о. директора та офіційний представник компанії IKEA в Україні. Модераторка – Ірина Заславець, директорка з розвитку Першого медоб’єднання Львова, керівниця проєкту НЕЗЛАМНІ.

Організатори Міжнародного форуму реабілітації у Львові: Національний реабілітаційний центр “UNBROKEN”, Червоний хрест України. Ексклюзивний партнер – Direct Relief.

Форум відбувається за сприяння Львівської обласної військової адміністрації, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства ветеранів України, Міністерства соціальної політики, Львівської міської ради.

Партнер Форуму – Благодійний фонд «UNBROKEN”.

Акредитація на подію: https://forms.gle/SFGrwTkX4LW6Zb8F6

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. За рік тут уже безкоштовно протезували 100 українців. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном чи в кількох різних закладах – він отримує її в одному центрі. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*