У Миколаєві об’єднали два соціальні заклади

У Миколаєві об’єднали два соціальні заклади. миколаїв, міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, злиття, об’єднання, реорганізація, hand, finger

Миколаївська міська рада прийняла рішення про реорганізацію шляхом злиття Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та Міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

На базі двох закладів функціонуватиме Міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Сергій Василенко, директор департаменту праці та соціального захисту населення міськради, пояснив, що всі функції центрів буде збережено.

“Об’єднання установ дасть змогу скоротити частину адміністративного персоналу, у той час як профільні спеціалісти залишаються на своїх посадах”, – зазначив посадовець.

Обидва центри наразі працюють. Так, у закладі реабілітації дітей приділяють багато уваги індивідуальній роботі з вихованцями, надають гуманітарну допомогу. У місті залишилися 42 дитини зі 135, які раніше відвідували центр.

У центрі “18+” наразі лишилися 5 адміністративних працівників, які залучені до щоденної діяльності міських терцентрів із видачі гуманітарної допомоги, в тому числі, людям з інвалідністю.

Як підкреслила голова “гуманітарної” комісії міськради Ганна Норд, це рішення обговорювали ще до війни, і воно б все одно вийшло на сесію.

“Не забувайте, що люди з інвалідністю, які приходять до центру “18+”, це фактично ті діти, які були в “Цветике-Семицветике”. І для них цей перехід буде менш травматичним”.

Ганна Норд також звернулася до міського управління соцзахисту з пропозицією:

“У зв’язку з тим, що зараз тривають активні бойові дії, і багато людей отримують інвалідність, виникає потреба в розширенні центру реабілітації. Ми повинні його зберегти, оскільки після війни зіштовхнемось із гуманітарною проблемою. Людей, які потребуватимуть допомоги, буде багато. Мусимо сьогодні готуватись”, – зауважила депутатка.

Миколаївська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*