У Миколаєві військові та цивільні з інвалідністю можуть отримати безоплатні послуги з реабілітації на новітньому обладнанні (ФОТО)

У Миколаєві військові та цивільні з інвалідністю можуть отримати безоплатні послуги з реабілітації на новітньому обладнанні (ФОТО). миколаїв, військовий, послуга, цивільний, інвалідність

У Миколаєві військові та цивільні з інвалідністю можуть отримати безоплатні послуги з реабілітації на новітньому обладнанні. миколаїв, військовий, послуга, цивільний, інвалідність

У межах проєкту “Реабілітація людей, які постраждали внаслідок війни”, який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією “Ініціатива заради життя”, люди з інвалідністю, включаючи учасників бойових дій та цивільних, які постраждали через війну, можуть отримати реабілітаційні послуги на території м. Миколаєва.

Про це повідомили в ВБО “Ініціатива заради життя”, передає Інше ТВ.

Так, миколаївці можуть отримати безкоштовну реабілітаційну допомогу в медичних закладах міста. Зокрема, на базі Миколаївської міської лікарні №5 та Миколаївського обласного центру психічного здоров’я встановлено обладнання, яке оптимізує процес відновлення пацієнтів: пристрій для реабілітації MOTOmed, стельовий підйомник GH3+, двосторонні сходи S/U-S, багатофункціональний тренажер Бубновського, масажний стіл.

На сьогодні реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я надається безкоштовно. Наприкінці 2022 року Програму медичних гарантій розширили новими пакетами: «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах», підкреслили в ВБО “Ініціатива заради життя”.

Довідково. За офіційними даними, з початку війни у Миколаївській області загинуло щонайменше 327 людей, ще близько 1000 зазнали поранень різного ступеню важкості, у тому числі, що призвели до інвалідності. Кількість людей з інвалідністю продовжує зростати.

Проєкт «Посилення послуг з реабілітації осіб з інвалідністю, які зазнали поранень внаслідок війни» реалізує ВБО «Ініціатива заради життя» за сприяння ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*