У Мінсоцполітики обговорили питання впровадження реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю

У Мінсоцполітики обговорили питання впровадження реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю. мінсоцполітики, зустріч, проект теам, співпраця, інвалідність, table, person, sitting, indoor, human face, people, clothing, man, bottle, suit. A group of people sitting at a table

У Мінсоцполітики обговорили питання впровадження реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю. мінсоцполітики, зустріч, проект теам, співпраця, інвалідність

09 жовтня 2018 року у Мінсоцполітики відбулась робоча зустріч Першого заступника Міністра соціальної політики Ольги Крентовської з представниками Міжнародного проекту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» Перс Розен, директором UCP «Wheels for Humanity», Тер’є Сандом, технічним експертом, старшим радником Міністерства соціальної політики Норвегії по допоміжним технологіям з питань подальшої співпраці.

У зустрічі також взяли участь генеральний директор Директорату захисту прав осіб з інвалідністю Алла Онупрієнко, директор Департаменту у справах ветеранів, осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Ольга Дейнега, директор Департаменту реалізації державних соціальних програм Марина Вишневська, директор Фонду соціального захисту інвалідів Олена Линдюк, директор УкрНДІ протезування Антоніна Салєєва, технічний радник проекту USAID ТЕАМ Україна Олександра Каландяк.

Проект має на меті сприяти створенню в Україні комплексної системи реабілітаційних послуг, забезпечити спеціалізоване навчання фахівців у цій сфері та надання допоміжного обладнання для людей з інвалідністю відповідно до критеріїв ВООЗ. Окрім того, у співпраці з Українською асоціацією фізичної терапії та Національною асамблеєю людей з інвалідністю. Проект здійснює навчальні програми з набуття професійних і підприємницьких навичок та пропонує можливості для працевлаштування людям з інвалідністю з числа вимушених переселенців та членам їхніх сімей.

Починаючи з січня 2018 року проект працює над створенням ресурсних центрів, а також над підвищенням їхнього лікувального, організаційного та адміністративного потенціалу.

Учасники зустрічі обговорили механізми досягнення цілей реалізації проекту, та приділили увагу кращому міжнародному досвіду впровадження реабілітаційних послуг для людей з порушенням опорно-рухового апарату.

Ольга Крентовська підкреслила актуальність проекту для вирішення проблем, які виникли внаслідок збройного конфлікту на Сході України, зокрема щодо поліпшення умов життя людей з інвалідністю.

Ольга Крентовська висловила подяку представникам Міжнародного проекту ТЕАМ Україна за сприяння розвитку соціально-реабілітаційних програм людей з особливими потребам та акцентувала увагу на необхідності вдосконалення чинних законодавчих актів, що забезпечують захист прав та гідне життя людей з інвалідністю.

Сторони зазначили про необхідність розвитку співробітництва зі зацікавленими центральними і регіональними органами виконавчої влади та представниками громадянського суспільства.

У Мінсоцполітики обговорили питання впровадження реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю. мінсоцполітики, зустріч, проект теам, співпраця, інвалідність

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*