У міській лікарні швидкої допомоги відкрили нове реабілітаційне відділення

У міській лікарні швидкої допомоги відкрили нове реабілітаційне відділення. тернопіль, допомога, лікарня, реабілітаційне відділення, хворий

У міській лікарні швидкої допомоги відкрили нове реабілітаційне відділення. тернопіль, допомога, лікарня, реабілітаційне відділення, хворий

12 квітня у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» відбулося відкриття нового реабілітаційного відділення, в якому надається допомога хворим після травм, інсультів та з порушеннями опорно-рухового апарату.

Медичний заклад має законтрактований пакет для надання допомоги та фінансується Національною службою здоров’я України. З пацієнтами працює мультидисциплінарна команда спеціалістів, а саме: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, лікарі неврологи та психотерапевт, логопеди, асистенти фізичного терапевта і ерготерапевта. Допомога надається хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні, так і амбулаторно.

«Задля комфортного лікування та перебування пацієнтів у медичних закладах проводяться ремонтні роботи, створюються нові відділення та оновлюється обладнання. Реабілітаційне відділення у нашій міській лікарні відповідає всім вимогам та стандартам для впровадження реабілітаційної практики, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Лікування проходять як тернополяни, так і жителі інших населених пунктів. Важливо те, що і наші військові можуть тут отримати необхідну допомогу для відновлення здоров’я. Дякую усім лікарям за роботу, за те, що піклуєтеся про своїх пацієнтів та докладаєте зусилля для оновлення медичних закладів».

Також у відділенні проводиться підготовка хворих до протезування, щоб зміцнити м’язи, а після встановлення протеза пацієнти можуть знову повернутися на реабілітацію.

Як відзначає головний лікар лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, реабілітаційне відділення розраховане на 20 ліжок. Медична допомога надається пацієнтам, які потребують відновлення травматологічного та неврологічного характеру. Окрім цього для кожного пацієнта складається індивідуальний план реабілітації та проводяться додаткові обстеження. Реабілітаційна сесія триває не менше трьох годин впродовж 14 днів, а при комплексній реабілітації період відновлення складає 21 день.

Тернопільська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*