У Нововолинську хочуть запустити програму безкоштовного протезування для воїнів

У Нововолинську хочуть запустити програму безкоштовного протезування для воїнів. нововолинськ, тов укрпротез, лікарня, протезування, інвалідність

У Нововолинську хочуть запустити програму безкоштовного протезування для воїнів. нововолинськ, тов укрпротез, лікарня, протезування, інвалідність

Нововолинські депутати мають намір розглянути програму, яка передбачає забезпечення учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни безкоштовним протезуванням кінцівок.

Відповідний проект рішення винесуть на найближчу сесію міської ради.

Діятиме програма співробітництва між Нововолинською міською радою, Комунальним некомерційним підприємством «Нововолинська центральна міська лікарня» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрпротез» протягом 2023-2025 років.

У програмі зазначено, що Нововолинська лікарня володіє потужною матеріально-технічною базою та кваліфікованим кадровим потенціалом, оснащена сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. В закладі працює ортопедо-травматологічна служба, функціонує відділення фізичної та реабілітаційної медицини. Це все дозволяє виготовляти на базі лікарні протезні вироби, забезпечити повноцінну після-ампутаційну реабілітацію та протезування кінцівок учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни.

ТОВ «Укрпротез» є одним з провідних підприємств в Україні, що займається виготовленням протезних виробів, навчанням пацієнтів користуванню протезами, руховим навикам та адаптації у побуті. Зазначене підприємство має необхідне виробниче обладнання, позитивний досвід із забезпечення осіб з інвалідністю протезними виробами.

ТОВ «Укрпротез» може розгорнути та розвинути на базі Нововолинської лікарні лінію з виготовлення протезних виробів, забезпечити безкоштовне протезування кінцівок учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни. Для цього підприємству потрібні виробнича будівля на території закладу. Міська влада планує надати таке приміщення – будівлю «бібліотеки», що знаходиться на території лікарні.

«Волинь UA»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*