У Подільському районі стартував унікальний проєкт для реабілітації дітей з інвалідністю через заняття спортом

У Подільському районі стартував унікальний проєкт для реабілітації дітей з інвалідністю через заняття спортом. київ, проєкт так я можу!, спорт, тренування, інвалідність

У Подільському районі стартував унікальний проєкт для реабілітації дітей з інвалідністю через заняття спортом. київ, проєкт так я можу!, спорт, тренування, інвалідність

У Подільському районі стартував унікальний проєкт «Так, я можу!», спрямований на реабілітацію дітей з інвалідністю через заняття спортом віком від 6 до 18 років.

Як повідомив депутат Київської міської ради, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, головна мета проєкту — поліпшення психоемоційного та фізичного стану дітей з інвалідністю через залучення їх до фізичних активностей.

«Інклюзивні тренування з обраного напряму відбуватимуться раз на тиждень у спортивному комплексі «Арена», та будуть доступні для всіх охочих дітей з інвалідністю з синдром Дауна, ДЦП, аутизмом та іншими діагнозами», — розповів Валентин Мондриївський.

Проєкт створено за ініціативи Благодійного Фонду Parimatch Foundation Ukraine, за підтримки Київської міської влади та Подільського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Як розповів т.в.о. директора Подільського районного у м. Києві центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Роман Марченко, вже відбулися перші пробні тренування для майже 50 нових вихованців центру.

«Діти вивчили перші ази з футболу, флорболу, настільного тенісу та бадмінтону, а трохи згодом запрацюють групи з баскетболу, волейболу та йоги. Записатися на тренування можливо щосуботи та щонеділі у спортивному комплексі «Арена» Подільського району, участь дітей абсолютно безкоштовна», — підкреслив Роман Марченко.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*