У Тернополі відкрили сучасний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю (ФОТО)

У Тернополі відкрили сучасний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю (ФОТО). реабілітаційний центр, тернопіль, допомога, діагностика, інвалідність

У Тернополі відкрили сучасний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю. реабілітаційний центр, тернопіль, допомога, діагностика, інвалідність

У Тернопільській міській дитячій поліклініці, що на вул. Федьковича, 16, відкрився сучасний реабілітаційний центр, у якому діти з інвалідністю (усіх нозологічних форм захворювання) зможуть пройти комплексну діагностику та отримати необхідну реабілітаційну допомогу.

Дитячий реабілітаційний центр облаштований відповідно до нових європейських стандартів, в якому мультидисциплінарна команда спеціалістів надаватиме комплексну соціальну, фізичну, психологічну, педагогічну та інші види реабілітації за індивідуальною та груповою програмами.

Для допомоги дітям з інвалідністю та їхнім батькам максимально адаптуватися до звичного щоденного побуту і життя у соціумі, в Центрі проведено капітальний ремонт приміщень, облаштовано доступний санвузол, їдальню, зал для лікувальної фізкультури і масажу, зал музичної терапії, кабінети ерготерапії, теплолікування, лікаря-психотерапевта та лікаря-логопеда тощо. Облаштовано і сучасний конференц-зал з новітнім обладнанням, за допомогою якого лікарі зможуть дистанційно проводити діагностику та моніторити життєві функції дітей з інвалідністю.

«Цей сучасний реабілітаційний центр уже готовий приймати діток з Тернопільської громади та усієї області, а також сюди вже почали звертатися батьки дітей з інших областей України, адже у Центрі розміщене різноманітне унікальне обладнання, якого немає у інших реабілітаційних центрах для дітей, – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал. – На даний час у Центрі вже закуплено та влаштовано частину цього устаткування, інша частина буде доставлена незабаром. Дякую усім, хто долучився до облаштування реабілітаційного центру, адже соціальна адаптація дітей з інвалідністю є надзвичайно важливим завданням не лише міської ради, а й громади в цілому».

Тернопільська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*