У Вільнянську відкрито реабілітаційне відділення для дітей з інвалідністю (ФОТО)

У Вільнянську відкрито реабілітаційне відділення для дітей з інвалідністю (ФОТО). вільнянськ, діти, реабілітаційне відділення, соціальна послуга, інвалідність

У Вільнянську відкрито реабілітаційне відділення для дітей з інвалідністю. вільнянськ, діти, реабілітаційне відділення, соціальна послуга, інвалідність

При Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільнянської районної ради відкрито відділення реабілітації дітей з інвалідністю. Це дозволить наблизити надання соціальних послуг до дітей за місцем їх проживання.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, відділення відкрито задля надання послуг, спрямованих на всебічний розвиток дітей з інвалідністю, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження самодостатності, фізичних, розумових, соціальних здібностей. Так, надалі діти з інвалідністю матимуть змогу максимально реалізувати особистий потенціал.

В приміщенні створено умови для зменшення та подолання фізичних і психічних порушень, запобігання їм та корегування розвитку дітей. Також надається комплекс послуг з психологічної та фізичної реабілітації відповідно до потреб.

Фахівці надають послуги дітям віком від 2 до 18 років виключно на підставі індивідуальних планів, укладених, зокрема, з метою реалізації індивідуальних програм реабілітації із залученням у процесі дітей з інвалідністю та їхніх батьків. На першому етапі проводиться тестування вмінь та навичок дітей з інвалідністю, надалі визначається перелік послуг та термін їх отримання.

Наразі відділення відвідують 5 дітей, найближчим часом очікується поповнення.

Відділення реабілітації дітей з інвалідністю розташовано за адресою: м. Вільнянськ, вул. Перемоги, 35.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*