У Житомирі завершується будівництво унікального реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Житомирі завершується будівництво унікального реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю (ВІДЕО). житомир, реабілітаційний центр, будівництво, діти, інвалідність

У Житомирі завершується будівництво унікального реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. житомир, реабілітаційний центр, будівництво, діти, інвалідність

У Житомирі завершується будівництво унікального медикосоціального реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляє Житомирська міська рада, інформує 0412.ua.

Ірена Венгеловська, віце-президент МБФ «Місія в Україну» розповідає:

«Ми розпочали будівництво у 2019 році. І наразі вже завершуємо його. У червні місяці цей об’єкт буде готовий. Дітки з інвалідністю зможуть отримувати послуги з реабілітації в цьому новому місці.

Мова йде про діток, які без реабілітації взагалі не можуть розвиватись. А якщо дитина, особливо в ранньому віці, не отримує належного лікування, уже в підлітковому віці для її здоров’я вже дуже мало що можна зробити».

За рік у новому центрі зможуть пройти реабілітацію до 1 тисячі діток. Центр надаватиме послуги безкоштовно. Головне, аби реабілітація розпочалася вчасно.

Унікальний заклад зводять за кошт благодійників і вже 1 червня 2024 року він зможе розпочати роботу. За кошт місцевого бюджету збудують лише дорогу.

В’ячеслав Глазунов, начальник управління капітального будівництва міської ради зауважив:

«Передбачені велодоріжки, освітлення, зливова каналізація, дренажна система».

Аналогів такого центру в Україні немає.

У цьому центрі, до речі, зможуть проходити реабілітацію і захисники та захисниці.

«Це буде дуже крутий і класний проект для лікування дітей з особливими потребами», – коментує Андрій Забігайло, начальник управління у справах ветеранів війни Житомирської міської ради.

Олег Смаль, радник Житомирського міського голови додає:

«Цікава концепція самих приміщень. Нестандартно. Не так, як ми звикли, – лише сірий коридор та кімнати лікарів. Все дуже креативно! Тут, зокрема, будуть і кафе, і кімнати відпочинку, і зони, де діти зможуть гратися. Звісно ж, важливо, щоб дітки ще й не боялися лікарів.

І, що важливо в наших сьогоднішніх реаліях, – буде виділено декілька приміщень для реабілітації військових».

Ketlandia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*