В Одесі планують створити Центр протезування (ФОТО)

В Одесі планують створити Центр протезування (ФОТО). бф ранок відродження, одеса, зустріч, німецька організація life bridge ukraine gmbh, центр протезування

В Одесі планують створити Центр протезування. бф ранок відродження, одеса, зустріч, німецька організація life bridge ukraine gmbh, центр протезування

13 квітня відбулася зустріч з представниками німецької організації «Life Bridge Ukraine GmbH» та Благодійного фонду «Ранок Відродження» щодо створення в Одесі центру протезування.

За словами німецьких партнерів, вони готові надати обладнання для створення центру протезування в Одесі, а також провести навчання українських медиків у Німеччині.

«Через війну в Україні є потреба у збільшенні послуг протезування і ми вдячні міжнародним партнерам, які готові нам допомагати в цьому питанні. Зі свого боку ми організуємо все, що залежить від міста, аби такий центр запрацював в Одесі» – зазначив перший заступник міського голови Олександр Філатов.

В обговоренні взяли участь заступники міського голови Олександр Філатов та Світлана Бедрега, радниця міського голови з гуманітарних питань Вероніка Етнарович, представник німецької організації “Life Bridge Ukraine GmbH” пан Майкл Хекер, представники українського Благодійного фонду «Ранок Відродження»: Юлія Погребна, Філіпп Франке, Олег Кулакевич.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*