У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело” (ФОТО)

У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело” (ФОТО). винники, реабілітаційний центр джерело, ремонт, філія, інвалідність

У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело”. винники, реабілітаційний центр джерело, ремонт, філія, інвалідністьСуспільне Львів

У Винниках відкриють філію реабілітаційного центру “Джерело”. Ремонтні роботи вже майже завершені. Приміщення капітально відремонтували, застосовуючи принципи інклюзії. Там також обладнали укриття на випадок повітряної тривоги. Запрацювати філія має у жовтні, повідомляє Суспільне.

Після ремонту у приміщенні зможуть перебувати 20-25 людей з інвалідністю.

“Ми розраховуємо мати дві групи дітей-підлітків і дорослих осіб з інвалідністю, які проживають неподалік все-таки. Бо ми орієнтуємося на те, що послуги повинні бути максимально доступні до місця проживання. І тим більше зараз, коли і повітряні тривоги, і воєнний стан”, — каже директорка центру “Джерело” Зореслава Люльчак.

У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело”. винники, реабілітаційний центр джерело, ремонт, філія, інвалідністьУ приміщенні завершують ремонт. Суспільне Львів

Зараз будівлю устатковують усім необхідним і пристосовують для людей з інвалідністю. Також у філії “Джерела” облаштовують укриття на випадок повітряної тривоги.

“Коли про це приміщення думали, ми точно не думали про укриття, але маємо зараз таку нагоду. Тому що це є приміщення, де з одного боку повністю земля і тут внутрішні стіни”, — каже Зореслава Люльчак.

Ремонт проводять здебільшого за гроші благодійників, частину суми виділила і Львівська міська рада. Запрацювати винниківська філія має з жовтня.

Крім того “Джерело” переобладнує і колишню поліклініку на вулиці Пасічній. Після реконструкції там зможуть отримувати послуги близько 20 вихованців реабілітаційного центру.

У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело”. винники, реабілітаційний центр джерело, ремонт, філія, інвалідністьРеконструкція колишньої поліклініки. Суспільне Львів

Загалом у п’яти філіях “Джерела” допомагають понад двом сотням людей.

Авторка: Ольга Іващук

Катерина Садловська

1 реплік к “У жовтні неподалік Львова запрацює філія реабілітаційного центру “Джерело” (ФОТО)”

  1. Надія :

    Доброго дня скажіть будь ласка як з вами звязатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*