Віце-прем`єр-міністр України відвідав Одеський міський реабілітаційний центр

Віце-прем`єр-міністр України відвідав Одеський міський реабілітаційний центр. одеса, павло розенко, вади психофізичного розвитку, дитина-інвалід, інтегрована група, person, clothing, group, people, indoor, man, scene, woman, furniture, table. A group of people in a room

Віце-прем`єр-міністр України відвідав Одеський міський реабілітаційний центр. одеса, павло розенко, вади психофізичного розвитку, дитина-інвалід, інтегрована група

21 липня 2017 року в рамках робочого візиту в Одеській області віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко відвідав міський комунальний заклад «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Візит проходив на базі філії закладу на вул. Сахарова. Філія розрахована на 55 дітей від 3 до 18 років груп денного перебування і на 50 дітей від народження до 7 років амбулаторного відділення ранньої реабілітації.

Також працює інтегрована група, у якій займаються здорові діти і діти з психофізичними вадами. За індивідуальною програмою маленькі відвідувачі отримують допомогу таких фахівців: невролога, психіатра, педіатра, логопеда, психотерапевта, психолога, масажиста, тренера з плавання, фахівця з іпотерапії і лікувальної фізичної культури.

1 червня 2016 року у філії Центру відкрився сучасний басейн для дітей-інвалідів. Протягом робочого дня 2 фахівці з плавання проводять групові та індивідуальні заняття для дітей як амбулаторного відділення, так і груп денного перебування. Увечері займаються всі охочі діти, зараховані до навчально-оздоровчих груп з плавання.

Віце-прем’єр-міністр ознайомився з організацією роботи закладу, умовами надання послуг дітям з особливими психофізичного розвитку, поспілкувався з персоналом та підопічними Центру. Павло Розенко передав філії Центру ноутбук, а діти, своєю чергою, подарували гостю сувеніри, які виготовили своїми руками.

Офіційний сайт міста Одеса +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*