Волинський санаторій дає надію дітям з ДЦП (ФОТО)

Волинський санаторій дає надію дітям з ДЦП (ФОТО). волинь, дцп, допомога, санаторій дачний, хвороба

Волинський санаторій дає надію дітям з ДЦП. волинь, дцп, допомога, санаторій дачний, хвороба

Діти з дитячим церебральним паралічем потребують комплексної медико-соціальної реабілітації. Саме такі послуги у Волинській області надає санаторій для дітей з батьками «Дачний», який є структурним підрозділом ВОДТМО, – про це вони інформують на своїй сторінці у Facebook.

Діти з ДЦП потребують комплексної медико-соціальної реабілітації. Саме такі послуги у Волинській області надає санаторій для дітей з батьками «Дачний», який є структурним підрозділом ВОДТМО. Спеціалісти установи максимально застосовують всі відомі методи медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а основним реабілітаційним прийомам навчаються і батьки.

Санаторій «Дачний» з 1998 року надає допомогу дітям із ДЦП. Про результати роботи говорить виставка фотографій «Повір у себе», яка прикрашає хол закладу. На ній фото і короткий опис життя видатних людей, які, незважаючи на хворобу та певні фізичні обмеження, досягли успіху і стали відомими на весь світ: Леся Українка, Альберт Ейнштейн, Людвіг Ван Бетховен, Стівен Хокінг та інші.

В одному ряду з цими видатними особистостями – діти, які лікувалися в санаторії, і теж мають вагомі здобутки. Серед них: Максим – золотий призер серед юніорів з плавання, який самостійні кроки зробив у 9 років; Юлія – студентка коледжу та срібний призер серед юніорів з легкої атлетики; Дмитро, який почав самостійно ходити у 10 років, тепер займається фермерством… Десятки фотографій, десятки діагнозів-вироків і десятки перемог над хворобою. За ними кропітка, систематична та безперервна робота команди: дитина, батьки, фахівці. ДЦП – не вирок!

«Волинська правда»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*