Майже сотня юних спортсменів з вадами здоров’я змагались на центральному стадіоні (ВІДЕО)

1 28 1 vlcsnap-2014-04-25-16h03m34s55 2. спартакіади

1 28 1 vlcsnap-2014-04-25-16h03m34s55 1Діти з обмеженими можливостями, але з великим бажанням до дії, в даному випадку – спортивної. 25 квітня на центральному стадіоні Тернополя 22-й рік поспіль провели легкоатлетичні змагання для дітей та юнаків, які мають вади здоров’я.

Спортивне свято з легкої атлетики об’єднало два змагання – другий етап спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів та легкоатлетичний чемпіонат області. Загалом у змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з усієї області. Це діти та молодь з вади слуху, зору, уражені ДЦП, та з ураженнями інтелекту. Для них це нагода відчути себе потрібними, бути здоровішими і, зрештою, самореалізуватися.

– Спорт люблю ще з дитинства, ще в школі вчилася, то любила побігати, футбол з хлопцями погасати. Потім трошки впав зір і тому прийшлося трохи змінити вид спорту. Почала займатися голболом. В збірну попала тільки 2 роки назад, але вже встигла побувати на Чемпіонаті Європи, цього року готуюся до Чемпіонату світу. Ну, звичайно, почуваю себе добре, через то, що фізкультура – це здоров’я, – розповідає член збірної України з голболу Тетяна Шалапа.

– Присутні в нас срібний призер Чемпіонату світу в Японії Богдан Бадло, майстер спорту України і міжнародного класу. Також буде змагатися в цих змаганнях. Зозуляк Ольга, чемпіонка України, Мазурок Марійка, також чемпіонка України, збірниця команди України, Шалапа Тетяна. Дійсно, майстри спорту всі, прославляють наш край. Я очікую також, що наша команда “Інва-спорту” отримає нових спортсменів, які будуть прославляти наш край, – каже начальник Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту “Інва-спорт” Олег Юзчишин.

За підсумком спартакіади “Повір у себе”, кращі діти спробують свої сили у всеукраїнському фіналі цієї спартакіади, яка цього року відбудеться у “Молодій гвардії” на Одещині. Із переможців і призерів обласного чемпіонату з легкої атлетики сформують збірну Тернопільщини, яка представить нашу область на Чемпіонаті України, що проходитиме у Запоріжжі і Миколаєві.


Телекомпанія TV-4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*