Василь Петрунів у групі лідерів європейського настільного тенісу серед інвалідів

1 07 1 big Petruniv 2. петрунів

1 07 1 big Petruniv 1

Тисмениччанин Петрунів Василь привіз абсолютне чемпіонство з відкритого чемпіонату Румунії з настільного тенісу серед інвалідів.

Змагання міжнародного рівня проходили в командному та особистому розрядах. В команді допомагав житель Ізюму (Харківська обл.) Єзик Олександр. Не було рівних Петруніву Василю в особистому розряді, що в кінцевому результату наблизило його до 15-ї сходинки світового рейтингу.

Результат такого рівня передбачає участь в наступному етапі серії про тур, що відбудеться з 02 по 06 серпня в Тайланді. Змагання дозволять випробувати напрацьоване під час тренувань на спортсменах азіатського зразка.

Успішність майстра спорту міжнародного класу Василя Петруніва пов’язана з плідною роботою під наглядом тренера-викладача вищої категорії Кушніра Василя в стінах спеціалізованої зали Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Потужний колектив групи та професійність спортсменів чоловічої команди ІФНТУНГ (вища ліга), а також команди першої ліги ІФНТУНГ-ОДЮСШ дозволяє збалансовано покращувати майстерність гравців нашого міста та області на загал.

Вітаємо нашого спортсмена і тренера та бажаємо їх наступних успіхів на змаганнях серії про тур, що відбудуться в Тайланді з 02 по 06 серпня 2014 року.

sport.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*